Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Betonové podlahy strojně hlazené

Betonové podlahy strojně hlazené jsou v dnešní době rychlou a kvalitní cestou k urychlení výstavby nebo rekonstrukce vašeho rodinného domu. Využití najdou i ve výrobních a průmyslových halách, velkoprodejnách, skladech i chodbách budov.


Podlaha ze suché betonové směsi vyniká svou kvalitou, výhodnou cenou a rychlostí aplikace. Náklady na betonové podlahy jsou o 30 – 40 % nižší než u anhydritových podlah, ale kvalita a rovinatost je shodná. Za jeden den je možné provést 150 m čtverečních. Nehodí se jen do novostaveb, ale i pro rekonstrukci objektu. Vhodné jsou také do dílen a garáží.

betonove-podlahy

Betonová podlaha splňuje pevnost v tlaku, tahu a odolnosti proti nárazu.

 

Výroba betonové podlahy strojně hlazené

Základní betonové desky se po uzavření a zpevnění povrchu strojně uhladí. Pro zvýšení odolnosti povrchové vrstvy se přidávají vsypové směsi. Povrch je pak pevnější a zabraňuje se obrusu. Nášlapná vrstva se přizpůsobí účelu podlahy. Opakovaným hlazením lze docílit trvanlivého hladkého a lesklého povrchu bez prašných vlastností. K získání zdrsnělého povrchu a protiskluzových vlastností se použije strojní kartáčování, čímž vznikne bezpečnější protiskluzová kartáčová podlaha.

 

Pokud vás zajímá, jaký je postup při betonování podlahy rodinného domu, podívejte se na naše video nebo na již publikované články (I.článek, II.článek).

 

Více informací na:

HŠ beton

www.hsbeton.cz

www.facebook.com/hsbeton

 

1 Comment

  1. Pospisil Pavel Pospisil Pavel
    8.8.2015    

    Mohu potvrdit, vynikající kvalita a přístup- stavěl jsem domek v Senetářově a udělal jsem dobře že jsem se rozhodl pro tuto firmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net