Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vážení čtenáři,

účelem souhlasu se zpracováním osobních údajů je poskytovat čtenářům čerpání řady výhod, možnost získání speciálních nabídek našich partnerů, a možnost zúčastnit se našich soutěží.

 

Dne 25. 5. 2018 vstupuje v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen “Nařízení GDPR”) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které ukládá některé nové povinnosti správcům a zpracovatelům při zpracovávání osobních údajů založených na souhlasech subjektů údajů.

 

Z důvodu plnění povinností (souhlas se zpracováním osobních údajů a vedení přesných osobních údajů) si Vás tímto dovolujeme požádat o nezbytné obnovení souhlasu se zpracováním osobních údajů v rozsahu, ve kterém jste své osobní údaje již dříve vyplnili v našem registračním formuláři.

 

Podmínkou pro výše jmenované výhody je vámi sdělená kontaktní emailová adresa, pod kterou vás evidujeme v naší databázi a na kterou jste obdrželi tento informační email. V závěru tohoto oznámení můžete provést aktualizaci svých osobních údajů, můžete se seznámit se zásadami zpracování osobních údajů a následně se dobrovolně rozhodnete o udělení souhlasu se zpracováním vašich osobních údajů pro možné získání dalších a dále o udělení souhlasu se zpracováním vašich osobních údajů za účelem informování o nabídkách, akcích a produktech. Součástí formuláře je rovněž poučení jak můžete svůj dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoli odvolat.

 

Děkujeme za váš čas a projevenou ochotu.

Za redakci Stavíme si domeček.cz

Boris Musil
 


 

Zásady ochrany osobních údajů

 

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net