Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Lícové cihly

Lícové cihly se především používají pro externí zdivo, aby měly budovy a venkovní stavby atraktivní vzhled, a jsou běžně využívány v komerčním i domácím použití. Jsou v podstatě navrženy tak, aby byly viditelné a nabízejí se v různých barvách, texturách a velikostech, aby vyhovovaly individuálnímu vkusu a potřebám.

Cihla je teplý a ušlechtilý přírodní produkt. Je vyrobena ze 100% přírodních surovin. Lícové cihly jsou trvanlivý výrobek s životností více než 100 let. Ve světě jsou nejoblíbenější, pokud jde o výstavbu robustní a stylové fasády.

Cihlový obklad vás chrání před povětrnostními vlivy a navíc je bezúdržbový a nehořlavý. Pro jejich výrobu se používají jen tři prvky: země (jíl), voda a oheň. Díky různým druhům jílů je možné získat mimořádné barvy a konzistence, což poskytuje architektům prakticky neomezené možnosti při tvorbě fasád, povrchů, dvorů, cest a zahrad.

Cihly se vyrábí s využitím nejnovějších a nejmodernějších technologií, a výrobci tak splňují požadavky na kvalitu. Po přepravě a skladování, jsou jíly smíšené do potřebné plasticity, vytlačeny tlakem a následně nařezány do požadované velikosti. Takto vyrobené cihly se umístí do sušárny a po třech dnech jsou vypalovány v automatických tunelových pecích při teplotě 1250°C.

Úžasné na lícových cihlách je to, že byly považovány za moderní výrobek přes všechny věkové kategorie pro jejich nadčasové kouzlo.

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net