Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Program veletrhu FOR ARCH nabídne letos poprvé různá denní témata

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v areálu PVA EXPO PRAHA, bude mít opět velmi bohatý program.

Poprvé se na něm také představí koncepce různých denních témat, včetně tematicky laděných odborných konferencí a specializovaných poraden.

ABF - For Arch 2014

ABF – For Arch 2014

Největší český stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností s dlouhodobými projekty jako jsou soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak samozřejmě veletrh samotný, který se i letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20.–24. září.

ABF - For Arch 2015

ABF – For Arch 2015

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata pokrývající významné trendy moderního stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročností budov a koncepcí větrání, s otázkami podpory odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům“ a stavbami svépomocí, včetně specifických pracovních postupů.

ABF - For Arch 2015

ABF – For Arch 2015

Zároveň také bude po celou dobu veletrhu k dispozici nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, ve kterém odborníci v rámci jednotlivých denních témat zdarma poradí, jak na věc. Další poradenskou podporu poskytne ve své expozici Státní fond životního prostředí, kam se mohou lidé obrátit s otázkami ohledně státních dotací a podmínek jejich poskytnutí. Velmi zajímavým bodem programu bude i čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS, v jehož průběhu budou moci podnikatelé získat nové kontakty na evropském trhu a navázat partnerství se zahraničními společnostmi.

ABF - For Arch 2015

ABF – For Arch 2015

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net