Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Old Tahoe House

Tento 618 metrů čtverečních velký dům byl postaven na břehu jezera Tahoe a byl navržen tak, aby se maximálně využilo nádherné přírody se zachováním moderní domácnosti. 

Ve zvýšeném přízemí je dobře vybavená otevřená kuchyně, velký jídelní kout, sedací kout a velký pokoj. Všechny místnosti mají nádherný výhled na jezero Tahoe a vstup na terasu s venkovním krbem a přístup k jezeru, s možným lenošením na břehu.

V suterénu jsou čtyři jedinečné apartmá pro hosty, každý s výhledem na jezero, dále sauna z cedrového dřeva, bar, kulečník, prostorem pro hry a sledování televize, oboustranný krb a malá knihovna s vchodem do vinotéky.

V horním patře nad garáží je zaměstnanecký byt. Ve zbytku patra je hlavní apartmá. Má vlastní balkon a posezení s krbem. V luxusní a detailně zařízené koupelně je pevná žulová vana a sprchový kout, který je obložen kamennými deskami.

Veškeré vybavení domu je vyrobeno na zakázku, včetně všech lustrů a svítidel. Pečlivé plánování, kreativní design a intenzivní pozornost na detaily, to je vynikající příklad filozofie designu návrhářské firmy.

tahoe2

tahoe3

tahoe4

tahoe5

tahoe6

tahoe 7

tahoe8

tahoe9

tahoe10

tahoe11

tahoe12

tahoe13

tahoe1

Zdroj: Styleestate

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net