Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Jak ušetřit 30% za energie?

Tak to by asi chtěl vědět každý. Zdražování energií bychom sice nezabránili, ale nebylo by to pro nás tak citelné. Dobrá zpráva je, že způsob, jak vyřešit tento problém, existuje. A nejen že existuje, výborně funguje i v praxi.

Představte si rodinný dům, kde za topení vydáváte zhruba 35 tisíc ročně. Když uplatníte naši moderní metodu, tak dokážete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

 

Za tři hodiny je hotovo

Sedíte pohodlně v obýváku a sledujete oblíbený film nebo třeba hokejový zápas. Až skončí, je hotovo. Nemusíte ani hnout prstem, bez nepořádku, bez hluku a ještě v super kvalitě. Žádné dohadování s řemeslníky. Nemusíte po jejich odchodu hodiny neuklízet celý dům. A máte jistotu, že cokoli budete chtít, bude předem splněno. Ptáte se, jak to možné?

Je to nejen možné, ale je to zaručené. Vyberete si zkušené machry, kteří moderní metodu pilují už mnoho let. Nejenže mají cenné zkušenosti, ale hlavně chtějí klientovi pomoci.

MAGMARELAX ECO

 

MAGMARELAX® ECO – jméno pro nejlepší vlákno světa

A teď k samotné metodě, která přinese úsporu mnoha tisíc ročně. Jde o zateplení stropu, nebo chcete-li, zateplení podlahy na půdě. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě. Minerální izolace je vyrobena na bázi skla nebo přírodního čediče. Představuje velmi účinný a zároveň ekologický způsob, protože pojiva izolační vaty neobsahují látky z ropných produktů. Minerální vlákno je z velkým odstupem nejlepší co do izolačních schopností. Nová technologie výroby produkuje vlákno bez hydrofobních štěpů a proto jsou jeho izolační vlastnosti téměř o 15% lepší, než všechny dosud používané vláknité izolace. Pokud chcete mít zaručený výsledek, doporučujeme jednu důležitou věc. Na vláknu nešetřete! Vezměte to nejlepší na trhu. Žádnou levnou napodobeninu. Jen originál. Lepší izolační schopnost o „pouhých“ 15% je totiž obrovský rozdíl.

Prověření termokamerou

 

Blíží se teplé dny a vy už teď víte, že vás doma zase čeká sauna. Víte, že teplota pod krytinou zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů dosahuje více jak 80 stupňů?

Izolace MAGMARELAX® je ideální do všech typů střech – ploché, sedlové i okály. V letních dnech zabrání prostoupení tepla do vašich obytných prostor a v zimě zabrání teplo uniknout ven.

 

Opravdu to nic nestojí!!!

Ano, je to pravda! Většina stavebních firem vám ráda poradí. Vyměňte okna, opravte dveře, udělejte fasádu. Jenomže taková rada je bez nadsázky pěkně drahá. A už honem do spořitelny nebo pro hypotéku do banky. Dáte 200 až 300 tisíc ze stavebního spoření a oni vám udělají super cenu. Zdá se to být dobrý nápad. Jenomže není.

Nejvýhodnější je totiž izolovat strop. Teplý vzduch v bytě se chová podle přírodních zákonů. Stoupá vzhůru a ve velké míře uniká z domu skulinkami a konstrukcí stropu bez užitku ven. Minerální foukaná izolace tomuto úniku dokonale zabrání. V tom je tedy to kouzlo izolace stropu. Je ve srovnání s ostatní způsoby izolace úplně nejlevnější. Navíc zajistí okamžitou úsporu tepla. Může dosáhnout až 30%!!! To je reálná zkušenost těch, kteří šli touto cestou.

Velmi důležitá je návratnost investice. Díky této chytré technologii máte své peníze za pět let zpět. Nic se neztratí. Je to tedy opravdu ZDARMA!

Vyplnění dutého stropu

 

Neváhejte, není proč

Izolujte strop vašeho domu hned. Proč znovu a znovu platit více a prohlubovat zhoršování finanční situace rodiny? Kromě perfektně provedené práce získáte záruku 15 let a 20% slevu na systém MAGMARELAX®.

 

Závěrečná kontrola výšky izolace

 

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net