Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Lícové cihly

Lícové cihly se především používají pro externí zdivo, aby měly budovy a venkovní stavby atraktivní vzhled, a jsou běžně využívány v komerčním i domácím použití. Jsou v podstatě navrženy tak, aby byly viditelné a nabízejí se v různých barvách, texturách a velikostech, aby vyhovovaly individuálnímu vkusu a potřebám.

Cihla je teplý a ušlechtilý přírodní produkt. Je vyrobena ze 100% přírodních surovin. Lícové cihly jsou trvanlivý výrobek s životností více než 100 let. Ve světě jsou nejoblíbenější, pokud jde o výstavbu robustní a stylové fasády.

Cihlový obklad vás chrání před povětrnostními vlivy a navíc je bezúdržbový a nehořlavý. Pro jejich výrobu se používají jen tři prvky: země (jíl), voda a oheň. Díky různým druhům jílů je možné získat mimořádné barvy a konzistence, což poskytuje architektům prakticky neomezené možnosti při tvorbě fasád, povrchů, dvorů, cest a zahrad.

Cihly se vyrábí s využitím nejnovějších a nejmodernějších technologií, a výrobci tak splňují požadavky na kvalitu. Po přepravě a skladování, jsou jíly smíšené do potřebné plasticity, vytlačeny tlakem a následně nařezány do požadované velikosti. Takto vyrobené cihly se umístí do sušárny a po třech dnech jsou vypalovány v automatických tunelových pecích při teplotě 1250°C.

Úžasné na lícových cihlách je to, že byly považovány za moderní výrobek přes všechny věkové kategorie pro jejich nadčasové kouzlo.

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net