Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Výsledky Vánoční soutěže o slevu na výrobky Mravec plast

Máme pro vás výsledky Vánoční soutěže, ve které jste mohli vyhrát velmi zajímavou slevu na výrobky společnosti Mravec plast.

foto-jimky-septiky.cdr

Vaším úkolem bylo zodpovědět tři otázky, vyplnit formulář a odeslat.

Správné odpovědi na soutěžní otázky byly tyto:

1/ Společnost Mravec plast vyrábí: plastové nádrže a jímky

2/ Můžete vyhrát: 5% slevu

3/ Akční set obsahuje: Septik a zemní filtr

 

Z došlých správných odpovědí jsme vylosovali tři výherce, kteří získávají 5%ní slevu na výrobky společnosti Mravec plast.

 

A kdo vyhrává?

1. Jeden poukaz je na jakýkoliv septik dle výběru výherce z produkce společnosti Mravec plast, vyhrává ho Rudolf Krasický z Dobříše. Sleva se vztahuje na všechny typy (samonosný / k obetonování / dvouplášťový) ve standardním zpracování. Průměrná sleva dle nabízené produkce je ve výši 1200 Kč.
Popis produktu:
Septik řeší skladování užitkové a odpadní vody a představuje první stupeň jejich přečištění. Naše kvalitní septiky mají tříkomorový systém, přičemž princip přečištění odpadních a užitkových vod je založen na biologickém vyhnívání usazených kalů v jednotlivých komorách (v první komoře nejhrubší kaly, v třetí nejjemnější).V septiku je vytvořen nátok a odtok, jejichž průměry a umístění je dán požadavky zákazníků. Součástí produktu je víko.

foto-jimky-septiky.cdr

2. Druhý poukaz je na jakoukoliv jímku / retenční nádrž dle výběru výherce z produkce společnosti Mravec plast a slevu vyhrál Zdeněk Večeřa z Kozomína.  Sleva se vztahuje na všechny typy (samonosná / k obetonování / dvouplášťová) ve standardním zpracování. Průměrná sleva dle nabízené produkce je ve výši 1100 Kč.
Popis produktu:
Jímka neboli žumpa/retenční nádrž řeší skladování užitkové / odpadní / dešťové vody v místech, kde není možné napojení na kanalizaci anebo v případě jímky není povolena instalace septiku. V jímce / retenční nádrži je zhotoven nátok / přepad , jejichž průměry a umístění je dán požadavky zákazníků. Součástí produktu je víko.
foto-jimky-septiky.cdr

3. Třetí poukaz na 5%ní slevu na luxusní bazén Lea v základním vybavení vyhrává Petr Vykrent z Havířova. Bazén z typové řady Lea je přelivový bazén o rozměrech š*d*h 3m*7,4m*1,5m, s římskými schody, které vystupují z bazénu a umožňují uživateli využití maximální vodní plochy k plavání a relaxaci. Průměrná výše slevy 8500 Kč.

prelivovy-bazen-1

U všech položek je v rámci ČR doprava zdarma.

V případě nevhodné výhry (bude se vztahovat pouze na septiky / jímky / retenční nádrže), kdy zákazník bude např. místo jímky potřebovat septik, dojde k individuální domluvě zákazníka se společností Mravec plast.

 

Informace pro výherce:

Zkontrolujte si svoji emailovou poštu (pro jistou i spam), měli byste tam najít poukaz na slevu. Následně můžete kontaktovat partnera soutěže a domluvit si s ním způsob a podmínky uplatnění slevy.

Naše redakce všem výhercům blahopřeje a všem přejeme krásné Vánoce.

 

Informace o partnerovi soutěže:

Výroba společnosti MRAVEC PLAST je zaměřena na problematiku spojenou s řešením odpadních vod a dodávkou kvalitních a cenově dostupných plastových jímek,  tříkomorových septiků, zemních pískových filtrů, retenčních nádrží a vodoměrných šachet. Konstrukce veškerého sortimentu Mravec plast díky horizontálním, vertikálním výztuhám, jejich kombinacím a vnitřním vzpěrám zajišťuje maximální odolnost vůči vnějším a vnitřním tlakům. Kvalitní vyztužení jímek, septiků a nádrží zabraňuje tzv. spadnutí. Dvouplášťový sortiment je navíc v mezipláští vyztužen ocelovou armaturou. U dodávaného sortimentu vyrobeného z polypropylenu 1. jakosti zaručujeme 100% nepropustnost a vysoko kvalitní zpracování podložené potřebnými atesty a certifikáty.

Předností společnosti je možnost uskladnění objednaných produktů zdarma a dodání dle potřeby zákazníka. Využijte probíhajících slevových akcí a Vaši objednávku Vám dovezeme kdykoliv v průběhu roku na požadované místo.

www.mravecplast.cz

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net