Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Začátek

Vítáme vás na našich nových stránkách. Tyto stránky budou kombinací dvou témat:  jednak to bude naše stavba, která je zatím prezentována pouze na Facebooku, a jednak, a to hlavně, to bude pomoc soukromým stavebníkům vyznat se v současných materiálech, ve stavebních postupech a nářadích. Tyto stránky stránky budou velká pomocná ruka všem stavebníkům.

Ty tam jsou časy, kdy člověk všechno pracně sháněl. Podplácel vedoucího ve stavebninách, nebo čekal v různých fronách. Dnes je všeho dost. V hobby marketech se předhánějí v různých akcích a ve stavebninách vám nabízejí slevy. Každý se snaží prodat. Ale málokdo vám poradí co se na co používá, co je lepší a co horší a už vůbec ne jak se to používá. Naše stránky by toto všechno měly umět.

Ale nic nejde hned a všechno má svůj čas. Stránky se samy nevytvoří a články se samy nenapíšou. Vydržte, budou. Zatím se můžete podívat na naše stránky na Facebooku, kde běží náš stavební seriál, a pokud se vám budou líbit, můžete se přihlásit k odběru našich článků.  Zde je odkaz na Facebook. Pokud chcete dostávat náš Newsletter, přihlašte se k odběru novinek.

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net