Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Vánoční soutěž o slevu na výrobky Mravec plast

Vánoce se blíží a my jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát velmi zajímavou slevu na výrobky společnosti Mravec plast.

foto-jimky-septiky.cdr

Co je vaším úkolem?

Zodpovědět tři otázky, vyplnit formulář a odeslat.

Poté budete zařazeni do slosování, které proběhne začátkem prosince 2016. Odesláním formuláře dáváte souhlas k tomu, abychom v případě výhry, zveřejnili vaše jméno a obec na našich stránkách. Současně nám dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové pro marketingové účely Stavíme si domeček.cz a partnera soutěže.

Odpovědi na otázky můžete najít na webových stránkách Mravec plast.

 

 

Co můžete vyhrát?

Společnost Mravec plast věnovala do soutěže 3 poukazy na slevu 5% z ceny bez DPH.

1. Jeden poukaz je na jakýkoliv septik dle výběru výherce z produkce společnosti Mravec plast. Sleva se vztahuje na všechny typy (samonosný / k obetonování / dvouplášťový) ve standardním zpracování. Průměrná sleva dle nabízené produkce je ve výši 1200 Kč.
Popis produktu:
Septik řeší skladování užitkové a odpadní vody a představuje první stupeň jejich přečištění. Naše kvalitní septiky mají tříkomorový systém, přičemž princip přečištění odpadních a užitkových vod je založen na biologickém vyhnívání usazených kalů v jednotlivých komorách (v první komoře nejhrubší kaly, v třetí nejjemnější).V septiku je vytvořen nátok a odtok, jejichž průměry a umístění je dán požadavky zákazníků. Součástí produktu je víko.

foto-jimky-septiky.cdr

2. Druhý poukaz je na jakoukoliv jímku / retenční nádrž dle výběru výherce z produkce společnosti Mravec plast. Sleva se vztahuje na všechny typy (samonosná / k obetonování / dvouplášťová) ve standardním zpracování. Průměrná sleva dle nabízené produkce je ve výši 1100 Kč.
Popis produktu:
Jímka neboli žumpa/retenční nádrž řeší skladování užitkové / odpadní / dešťové vody v místech, kde není možné napojení na kanalizaci anebo v případě jímky není povolena instalace septiku. V jímce / retenční nádrži je zhotoven nátok / přepad , jejichž průměry a umístění je dán požadavky zákazníků. Součástí produktu je víko.
foto-jimky-septiky.cdr

3. Třetí poukaz je na luxusní bazén Lea v základním vybavení. Bazén z typové řady Lea je přelivový bazén o rozměrech š*d*h 3m*7,4m*1,5m, s římskými schody, které vystupují z bazénu a umožňují uživateli využití maximální vodní plochy k plavání a relaxaci. Průměrná výše slevy 8500 Kč.

prelivovy-bazen-1

U všech položek je v rámci ČR doprava zdarma.

V případě nevhodné výhry (bude se vztahovat pouze na septiky / jímky / retenční nádrže), kdy zákazník bude např. místo jímky potřebovat septik, dojde k individuální domluvě zákazníka se společností Mravec plast.

 

Termíny soutěže:

  • zahájení: 11.11.2016
  • ukončení: 11.12.2016
  • slosování: 14.12.2016
  • vyhlášení vítězů: 16.12.2016

 

Podmínky soutěže:

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci portálu Stavíme si domeček.cz, společnosti Mravec plast a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány emailem.
  • Výherce bude vylosován portálem Stavíme si domeček.cz
  • Výhry předá společnost Mravec plast

 

Informace o partnerovi soutěže:

Výroba společnosti MRAVEC PLAST je zaměřena na problematiku spojenou s řešením odpadních vod a dodávkou kvalitních a cenově dostupných plastových jímek,  tříkomorových septiků, zemních pískových filtrů, retenčních nádrží a vodoměrných šachet. Konstrukce veškerého sortimentu Mravec plast díky horizontálním, vertikálním výztuhám, jejich kombinacím a vnitřním vzpěrám zajišťuje maximální odolnost vůči vnějším a vnitřním tlakům. Kvalitní vyztužení jímek, septiků a nádrží zabraňuje tzv. spadnutí. Dvouplášťový sortiment je navíc v mezipláští vyztužen ocelovou armaturou. U dodávaného sortimentu vyrobeného z polypropylenu 1. jakosti zaručujeme 100% nepropustnost a vysoko kvalitní zpracování podložené potřebnými atesty a certifikáty.

Předností společnosti je možnost uskladnění objednaných produktů zdarma a dodání dle potřeby zákazníka. Využijte probíhajících slevových akcí a Vaši objednávku Vám dovezeme kdykoliv v průběhu roku na požadované místo.

www.mravecplast.cz

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net