Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Úsporné topení s krby a kamny

Prodej krbových kamen a krbových vložek se v posledních letech zvyšuje s rostoucí oblibou tohoto způsobu topení. Nabídka na trhu je velmi široká a zahrnuje kamna a krbové vložky české výroby i dovoz ze zahraničí. Pro běžného zájemce o pořízení krbu a krbových kamen proto není lehký úkol vybrat to správné topidlo podle svých potřeb, požadavků a nároků.

Máme bohaté zkušenosti s prodejem krbových kamen, krbů a sporáků a již více než 5 let pro Vás intenzivně sledujeme nabídku výrobků z oblasti krbů a kamen na českém trhu i v zahraničí a sledujeme také nové trendy a inovace jednotlivých výrobců.

Vintage litinová kamna moderní
Při komunikaci s našimi zákazníky jsme zjistili, že naprostá většina zákazníků očekává od svého krbu nebo krbových kamen několik základních věcí jako například úsporné a efektivní topení s nízkou spotřebou paliva, dlouhou dobu hoření, aby nemuseli tak často přikládat do kamen a krbu, dále také pohodlný provoz, dlouhou životnost a v neposlední řadě také pěkný zajímavý vzhled přizpůsobený designu jejich interiéru a jejich estetickému cítění. A to vše za příznivou cenu!

 

S přihlédnutím k těmto požadavkům a nárokům můžeme jednoznačně doporučit litinová krbová kamna a krbové vložky DOVRE. Tyto výrobky mají nejlepší poměr ceny a kvality.

 

Sporáky na tuhá paliva do kuchyně - sporáky na dřevo

Krbová kamna DOVRE jsou vyrobena tak, aby spalování bylo maximálně efektivníkamna vydržela dlouho hřát, obsluha kamen a údržba byla pohodlnáživotnost kamen se pohybovala v řádech desítek let a možnost velkého výběru kamen a krbů v rustikálním i moderním designu. Kvalitní kamna Dovre se všemi zmiňovanými výhodami pořídíte v cenách již od 16 000 Kč do 30 000 Kč.

1 Comment

  1. miro miro
    23.5.2017    

    Dobry den

    Prosim Vas mohli by ste mi doporucit nejake male kachle na vykurenie miestnosti 3×3 m? Samozrejme ze mam zaujem aj prenocovat v tej miestosti takze by som potreboval aby boli usporne nech nemusim prihadzovat palivo kazdu hodinu. Druh paliva necham na vasu radu. Tiez nemam zaujem aby boli zavisle aj na nejakom druhom type energie ako elektrina co by pohanala nejaky ventilator len cisto to palivo.

    S Pozdravom p.Buchel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net