Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Úsporné topení s krby a kamny

Prodej krbových kamen a krbových vložek se v posledních letech zvyšuje s rostoucí oblibou tohoto způsobu topení. Nabídka na trhu je velmi široká a zahrnuje kamna a krbové vložky české výroby i dovoz ze zahraničí. Pro běžného zájemce o pořízení krbu a krbových kamen proto není lehký úkol vybrat to správné topidlo podle svých potřeb, požadavků a nároků.

Máme bohaté zkušenosti s prodejem krbových kamen, krbů a sporáků a již více než 5 let pro Vás intenzivně sledujeme nabídku výrobků z oblasti krbů a kamen na českém trhu i v zahraničí a sledujeme také nové trendy a inovace jednotlivých výrobců.

Vintage litinová kamna moderní
Při komunikaci s našimi zákazníky jsme zjistili, že naprostá většina zákazníků očekává od svého krbu nebo krbových kamen několik základních věcí jako například úsporné a efektivní topení s nízkou spotřebou paliva, dlouhou dobu hoření, aby nemuseli tak často přikládat do kamen a krbu, dále také pohodlný provoz, dlouhou životnost a v neposlední řadě také pěkný zajímavý vzhled přizpůsobený designu jejich interiéru a jejich estetickému cítění. A to vše za příznivou cenu!

 

S přihlédnutím k těmto požadavkům a nárokům můžeme jednoznačně doporučit litinová krbová kamna a krbové vložky DOVRE. Tyto výrobky mají nejlepší poměr ceny a kvality.

 

Sporáky na tuhá paliva do kuchyně - sporáky na dřevo

Krbová kamna DOVRE jsou vyrobena tak, aby spalování bylo maximálně efektivníkamna vydržela dlouho hřát, obsluha kamen a údržba byla pohodlnáživotnost kamen se pohybovala v řádech desítek let a možnost velkého výběru kamen a krbů v rustikálním i moderním designu. Kvalitní kamna Dovre se všemi zmiňovanými výhodami pořídíte v cenách již od 16 000 Kč do 30 000 Kč.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

300-x-600-seznam-1513073106.png
Directory Wizard powered by www.polldirectory.net