Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Rodinný dům Neptun 17 a/b

Dům Neptun je optimálním řešením pro bydlení 3 – 4 členné rodiny. Důraz je kladen na velmi příznivou pořizovací cenu. Dům je v podstatě za cenu bytu.

17a_1

 

Počet osob:3 – 4
Obytné místnosti:3 + kk
Zastavěná plocha:61,11 m2
Podlahová plocha:94,28 m2
Výška hřebene:7,0 m

 

Dům Neptun je optimálním řešením pro bydlení 3 – 4 členné rodiny. Důraz je kladen na velmi příznivou pořizovací cenu. Dům je v podstatě za cenu bytu. Zaujme promyšlenou a jednoduchou dispozicí s určitou prostorovou variabilitou. Propojením místností v přízemí vzniká prostorná obytná část domu, která je propojena s kuchyní a jídelnou. Technická místnost je dostatečně veliká pro potřebné technologie a slouží zároveň jako úložný prostor a prádelna.

Noční část domu je osazena do plnohodnotného podkroví, kde je umístěna i prostorná kompletně vybavená koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Varianta a/: Dětský pokoj je navržen tak, aby děti obývaly velký společný prostor s dostatkem úložného místa a měly dost prostoru pro zábavu i plnění školních povinností.

Varianta b/: Dva dětské pokoje jsou navrženy tak, aby každé dítě mělo soukromí a svůj vlastní prostor. Pokoje lze případně využít jako pracovnu nebo pokoj pro hosty.

Díky své velikosti je dům vhodný i na menší pozemek. S ohledem na možnosti zrcadlového přetočení v obou směrech je možné dům postavit na každém pozemku. Rodinný dům Neptun splňuje podmínky stavebních regulativ na většině stavebních pozemků.

 

Varianta a:

Varianta b:

 

Informace o firmě

Informace o firmě

Katalog domů

Katalog domů

Dům Poseidón 18

Dům Neptun 17a

Dům Poseidón 18

Dům Neptun 17b

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net