Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Rodinný dům Neptun 17 a/b

Dům Neptun je optimálním řešením pro bydlení 3 – 4 členné rodiny. Důraz je kladen na velmi příznivou pořizovací cenu. Dům je v podstatě za cenu bytu.

17a_1

 

Počet osob:3 – 4
Obytné místnosti:3 + kk
Zastavěná plocha:61,11 m2
Podlahová plocha:94,28 m2
Výška hřebene:7,0 m

 

Dům Neptun je optimálním řešením pro bydlení 3 – 4 členné rodiny. Důraz je kladen na velmi příznivou pořizovací cenu. Dům je v podstatě za cenu bytu. Zaujme promyšlenou a jednoduchou dispozicí s určitou prostorovou variabilitou. Propojením místností v přízemí vzniká prostorná obytná část domu, která je propojena s kuchyní a jídelnou. Technická místnost je dostatečně veliká pro potřebné technologie a slouží zároveň jako úložný prostor a prádelna.

Noční část domu je osazena do plnohodnotného podkroví, kde je umístěna i prostorná kompletně vybavená koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Varianta a/: Dětský pokoj je navržen tak, aby děti obývaly velký společný prostor s dostatkem úložného místa a měly dost prostoru pro zábavu i plnění školních povinností.

Varianta b/: Dva dětské pokoje jsou navrženy tak, aby každé dítě mělo soukromí a svůj vlastní prostor. Pokoje lze případně využít jako pracovnu nebo pokoj pro hosty.

Díky své velikosti je dům vhodný i na menší pozemek. S ohledem na možnosti zrcadlového přetočení v obou směrech je možné dům postavit na každém pozemku. Rodinný dům Neptun splňuje podmínky stavebních regulativ na většině stavebních pozemků.

 

Varianta a:

Varianta b:

 

Informace o firmě

Informace o firmě

Katalog domů

Katalog domů

Dům Poseidón 18

Dům Neptun 17a

Dům Poseidón 18

Dům Neptun 17b

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net