Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Řešíte nové podlahy a nevíte jaké? Zkuste vinylové podlahy.

Krásný vzhled, široká pestrost motivů, odolnost materiálu, zajímavá cena a jednoduchost pokládky. To jsou hlavní důvody, proč se stále více zájemců obrací k vinylovým podlahovým dílcům.

BUKOMA CLICK - Dub silesia 3

Celovinylové podlahy se zaklikávacím systémem nejsou na trhu dlouho, ale díky svým vlastnostem postupně nahrazují dříve používané materiály, jako jsou např. keramické dlažby, klasické PVC v metráži, plovoucí laminátové, dřevěné a korkové podlahy. Taky postupně nahrazují celovinylové dílce celoplošně lepené, které mimo lepší užitné vlastnosti válcují hlavně snadností pokládky a nižším nárokem na rovinatost podkladu.

Pro své skvělé vlastnosti se celovinylové podlahy hodí pro pokládku v novostavbách, ale i pro rekonstrukce starších podlah.

BUKOMA CLICK - Dub starý 3

Pokládka vinylových podlah se zaklikávacím systémem je snadná a zvládne ji i laik. Způsob je známý z běžných laminátových podlah, kdy se jednotlivé díly do sebe zaklikávají.

S vinylovými podlahami je jednoduchá i přeprava a manipulace. Materiál už není stočen do velké role, kdy se musel pás složitě rozmotávat a měkčit, ale jednotlivé díly jsou nařezány na stejně velké kusy, s kterými je práce mnohem jednodušší.

BUKOMA PREMIUM CLICK - dub frigola 3

Další zajímavá vlastnost kvalitních vinylových podlah je, že nejsou nijak cítit a neobsahují žádné ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Díky těmto všem vlastnostem jsou vinylové podlahy velmi využívané nejen v domácnostech, ale i v kancelářích a ordinacích, různých restauracích, obchodech, v průmyslových halách a třeba i na letištích.

Bukoma-specialista na vinylové podlahy4

bukoma-cz.s

VZORKY ZDARMA ZDE

eshop

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net