Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Pojďte s námi na FOR PASIV. Stáhněte si vstupenku ZDARMA.

Veletrh FOR PASIV nabídne nejnovější trendy v oblasti pasivních staveb. Součástí bude i veletrh Cesty dřeva a Střechy Praha.

Výsledek obrázku pro for pasiv 2017

     

      Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Provozujete firmu v oblasti dřevozpracujícího průmyslu nebo jste řemeslníkem? Potom zavítejte na veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV a souběžně probíhající veletrhy CESTY DŘEVA a STŘECHY PRAHA. Veletrhy se uskuteční od 9. do 11. února 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR PASIV představí vše o pasivních domech zděných i dřevostavbách, přichystáno je i poradenské centrum

      Veletrh FOR PASIV se zaměří na oblast projektování a výstavby nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Pozornost bude věnována i rekonstrukcím, stavebním materiálům, technickému zařízení, diagnostice, auditům nebo financování staveb. Připraven bude atraktivní doprovodný program. „Návštěvníci mohou využít bezplatné poradenské centrum, které pořádáme ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU. Inspirovat se mohou i na slavnostním vyhlášení soutěže PASIVNÍ DŮM 2016, kde oceníme nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky,“ říká manažerka veletrhu Kateřina Maštalířová. Hlavními tématy pro tento ročník jsou Život v pasivním domě a Řízené větrání. Témata budou obsažena v každodenních přednáškách a propojí návštěvníka s poradenským centrem, kde odborníci odpovědí na dotazy k energeticky úspornému stavění. Zájemci se tak dovědí, jaký lze využít stavební materiál, která technologie je nejefektivnější, jak získat dotace nebo kam se obrátit pro pomoc s projektem.

Veletrh CESTY DŘEVA se zaměří na sruby, roubenky a dřevostavby

      Na veletrhu se budou prezentovat sruby, roubenky a montované dřevostavby. Připraven je také atraktivní doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit například na projekt ROUBENKA NAŽIVO, kdy zde budou studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD stavět průčelí roubenky. Firma DEKWOOD se dále představí v rámci přednášek na téma bydlení v roubence. V rámci souběhu veletrhů je potom připraveno mnoho užitečných přednášek, seminářů a poradenských center. Na své si zde proto přijde odborná i široká veřejnost. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude i první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

Budeme rádi, pokud u toho budete s námi!

 

Máte zájem o vstupenku zdarma? 

Počet vstupenek je omezen (300ks), takže pokud máte zájem, jednejte rychle.

Pro získání čestné vstupenky pro vstup zdarma, vyplňte tento formulář:

Po vyplnění formuláře dostanete ihned na uvedený email odkaz pro stažení vstupenky.

3 kroky, které doporučujeme nyní provést

1. Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku

Pokud by se stalo, že e-mail přijde do složky Hromadné (Seznam.cz), Promo akce (Gmail) nebo by spadl do spamu, přesuňte jej prosím do složky Doručené.

2. Spojte se s námi na sociálních sítích

3. Mrkněte naše stránky

Termín a místo konání

9. – 11. 2. 2076
Čtvrtek – pátek od 10:00 do 18:00
Sobota od 10:00 do 17:00
Výstaviště PVA EXPO PRAHA

Doprava do PVA EXPO PRAHA

Adresa výstaviště:
Beranových 667
199 00 Praha 9 – Letňany
GPS: Loc: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

Parkování:
Parkovací prostory mají pro návštěvníky kapacitu až 2500 míst a nachází se v bezprostřední blízkosti areálu. Je možné využít také záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Doprava k areálu prostřednictvím MHD:
Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C do stanice Letňany.

 

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net