Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Kompletní sortiment ručního nářadí

 

 

 

 

 

Na každé stavbě je vždy potřeba mít nějaké nářadí. Ať už ruční, tak elektrické. Počínaje vrtačkou, bouracím kladivem, úhlovou bruskou, přímočarou pilou, přes motorovou pilu a nebo třeba svářečku. Máte možnost oběhnout pár marketů,  nebo si ušetřit čas a námahu, a vše sehnat rychle, jednoduše a hlavně kvalitně a levně.

Internetový obchod www.rucni-naradi.cz je tradičním a spolehlivým internetovým obchodem dlouholetou tradicí! Prodávají nejširší škálu profi i hobby nářadí, zahradní techniku a bohatý sortiment doplňků všech kvalitních značek za velice příznivé ceny. Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb pro Vaši maximální spokojenost.

      

Služby obchodu rucni-naradi.cz denně ověřují desítky našich zákazníků. 

K dnešnímu dni jsme vyřídili téměř 15 000 zakázek ke spokojenosti našich zákazníků.

Proč nakupovat právě u nás:

 • Nabízíme nejširší a nejpřehlednější výběr zboží – profi i hobby nářadí, zahradní technika a široký sortiment doplňků, z velké části přímo skladem
 • Pro Vaši maximální spokojenost spolupracujeme pouze s těmi největšími a nejspolehlivějšími dodavateli
 • Skladové dostupnosti zboží jsou pravidelně aktualizované
 • Prodáváme pouze originální zboží kvalitních značek
 • Garantujeme nízké ceny, pravidelně aktualizujeme akční zboží, naše slevy dosahují běžně až 60% oproti standardním cenám
 • Doprava ZDARMA platí v rámci celé ČR, prakticky pro všechny naše zákazníky (platí při objednávce nad 2500 Kč,– vč. DPH, pro objednávky v nižší hodnotě činí poštovné standardních 149 Kč)
 • Nákupem u nás ušetříte několik desítek procent z ceny oproti nákupu u běžných maloobchodních prodejců.
 • Vaše zboží Vám vždy doručíme v nejkratším možném termínu. Jako způsob úhrady Vám nabízíme nejširší škálu možností od platby kartou až po hotovost, včetně splátkového kalendáře. Zboží si také můžete osobně vyzvednout na adrese naší provozovny, viz kontakty.
 • Samozřejmostí jsou přehledné obchodní podmínky, vrácení a výměna zboží bez udání důvodu do 14 dnů či bezproblémová reklamace.
 • Po celou dobu nákupu máte o Vaší objednávce aktuální informace. Našim zákazníkům vždy vycházíme maximálně vstříc.


 • Jsme držitelem certifikátů APEK – certifikovaný obchod, který stvrzuje, že námi provozovaný obchod dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích. Hodnotí také kvalitu obchodu a poskytování služeb (jako je komunikace se zákazníkem, dostupnost zboží nebo kvalita informací o produktech)
 • Patříme do rodiny internetových obchodů společnosti ONIO s.r.o.(inovativních obchodů s dlouholetou historií, kvalitním zázemím a maximálním ohledem na spokojenost zákazníka) 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net