Informace o stavbě domu, bydlení a zahrádce. Spousta nápadů, návrhů a inspirací.

Ebook zdarma

Získejte zdarma náš e-Book!

Jeho normální cena je 190Kč, ale dnes je zcela zdarma!

image2

 O čem je?

 

Před stavbou domu každý člověk zvažuje své možnosti. Přemýšlí o pozemku, o financích, přemýšlí o tom jaký dům bude stavět, atd. Zkrátka přemýšlí o spoustě věcech. Některým lidem přijde na mysl i to, jestli stavbu zvládnou. 

 

S něčím vám pomůže banka, s něčím finanční poradce, něco vám řekne stavební dozor, ale spoustu informací si musíte zjistit sami.  

 

Pokud máte někoho, kdo už stavěl a je ochotný vám poradit a pomoci, máte to jednodušší. Ale pokud jste sami, musíte si spoustu věcí zjistit, než vůbec začnete něco dělat. A to se pak hodí se každá rada, pomoc a vysvětlení.

 

Prošli jsme si tím samým, když jsme stavěli náš domeček. Projížděli jsme internet a na spoustě různých serverů jsme zjišťovali, co se dalo.

 

Proto jsme se rozhodli, že všem budoucím stavebníkům část svých poznatků předáme. Proto vznikl tento eBook. Nejsou v něm veškeré informace, které potřebujete ke stavbě, ale pouze základní informace, abyste věděli, co vás čeká. Je to malá pomoc všem, kteří teprve o stavbě uvažují a tyto základní informace by měli vědět.

 

Nejedná se o žádnou “odbornou” knihu, ale souhrn informací, které jsou čtenáři podány srozumitelnou řečí. Vše je jednoduché a přehledné.

 

image

 

 

Rozhodně vám nebudeme tvrdit, že když tento eBook nebudete mít, tak si dům nepostavíte. To určitě ne. Ale dozvíte se spoustu zajímavých informací, dostane rady a hlavně se dostanete alespoň trošku do obrazu. EBook má 21 stran textu a ilustračních fotografií.

 

Pokud jste se rozhodli, že máte o eBook zájem, stačí vyplnit váš e-mail a eBook si objednat.

Na e-mail, který zadáte, přijde e-mail s potvrzením registrace. Jde pouze o kontrolu, že mail zadáváte vy a že nikdo cizí nezneužije váš e-mail (tímto vás chráníme). Po vašem potvrzení vám přijde odkaz na stažení eBooku.

300-x-600-seznam-1513073106.png
Directory Wizard powered by www.polldirectory.net